.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0212 441 05 05 - 0532 292 33 81
 12 Yillik Tecrube... Netten Bilgi Dagitim Hizmetleri Ltd.Sti.
 
 
 Haberler
kontor,parça kontör,kontör satış bayiliği,cep lira yükleme,tl yukle,turkcell kontör,parca kontor,avea kontör,vodafone kontor,kontor,parça kontür,kontör,turkcell parca kontor,parcakontor,ucuz kontör,toptan kontör,kontör yükleme,parça kontör bayilik,kart kontör,lirakart,tl kredi yükle,netkontor,netten kontör,webkontör,parcakontorler,net kontor,online kontör
Haber ve Duyurular
AVEA FIRSAT.. STOKLARLA SINIRLI
avea kontör,avea parça kontör,avea online

 - Bu panelde sadece 40 TL ve 46 TL.lık özel Avea kontör paketi satışa sunulmaktadır. Bayi alış fiyatınız 24 TL ve 27 TL  olarak düzenlenmiş olup, Tavsiye Edilen Satış fiyatı 30 TL ve 35 TL dır. Dilerseniz 40 TL ve 46 TL.na da satışını yapabilirsiniz. Müşteri hattına 40 TL ve 46 TL olarak yüklenir. Kullanıcı için oldukça cazip bir kontör paketidir.

- Bu panelden girilen yükleme siparişleriniz müşterinin hediye kontör hesabına 24 saat sonra yüklenecektir. Siparişiniz online işleme alınmakla birlikte Avea'nın kontörü yüklemesi 18-24 saat arası gerçekleşmektedir. Bu sebeple sipariş iptali yapılamamaktadır.

- Bu panelden yüklenen kontör, müşterinin kullanmakta olduğu tarife üzerinden ücretlendirilir. Yüklenen kontör (TL kredi) konuşma, SMS, MMS şeklinde kullanılabilir. Müşterinin aktif kullanım süresini uzatmaz. Yüklenen Hediye Kontör sorgulaması 9333 servisi aranarak öğrenilebilmektedir ya da KONTOR yazıp 9333'e ücretsiz SMS göndererek te hediye kontör bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. *123# servisi sadece ücretli kontör bakiye bilgisini verdiğinden, bu servisten yapılan sorgulamalar Hediye Kontör bakiyenizi öğrenme konusunda yanıltıcı olacaktır. Yüklenen kontör 30 gün süreyle geçerli olup mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

parça kontör

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
EKONTOR Parça Kontör Merkezi © 2008

teknografi V.1
kontör parça kontör parça kontör bayilik kontör yükleme