.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0212 441 05 05 - 0532 292 33 81
 12 Yillik Tecrube... Netten Bilgi Dagitim Hizmetleri Ltd.Sti.
 
 
 Haberler
kontor,parça kontör,ucuz konuşma,voip,ucuza konuş,voip üyelik,kıbrıs ucuz konuşma,voip bayilik,call shop bayilik,toptan ses,telekom,telekomünikasyon,ses hizmeti,ara bağlantı,indirimli konuşma,a kalite,netphone,kontör,parça kontör,netphone,net phone,net,netonline,net online
Haber ve Duyurular
NETPHONE VOIP UCUZA KONUŞTURUR
voip bayilik,ucuz konuşma,internet telefonu,call shop bayilik

Sizde hemen NetPhone Voip sistemimize üye olun, anında konuşmaya başlayın. İndirimli konuşma ve ücretsiz kurulum için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. (www.netphone.com.tr)

Önemli Not: NetPhone web sitemizi ziyaret ettiğinizde, (herne kadar mevcut kullanıcılarımız indirimli görüşme yapsalarda), fiyat duyuru ve listelerinin güncel olmadığını göreceksiniz. Fiyat tarifelerimiz ve web sitemizin tasarımı 1-2 gün içinde tamamlanacak ve güncel hale getirilmiş olacaktır.

NetPhone Kimdir?

NetPhone, NetOnline İletişim Hizmetleri Ltd.Şti.'nin tescilli markası olup, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)'ndan almış olduğu STH - Sabit Telefon Hizmeti lisansı ile hizmet vermektedir. NetOnline İletişim Hizmetleri Ltd.Şti., EKontör 7/24'ün kardeş kuruluşudur.

NetPhone Hizmetleri Nelerdir? Bu Hizmetlerden Kimler Yararlanabilir?

1) NetPhone sabit telefon hizmeti kapsamında öncelikle çağrı başlatma hizmeti verir. Çağrı başlatma hizmetinden, bireysel aboneler, mikro ve küçük işletmeler, her ölçekte kurumsal firmalar, call shop ses hizmeti veren işletmeler, kontörlü telefon hizmeti veren işletmeler vb tüm telefon kullanıcıları faydalanır.

...a) Bireylere, esnaf ve küçük işletmelere yönelik çağrı başlatma hizmeti

Sizlerde NetPhone kullanıcısı olarak, evinize ya da işyerinize kurulacak bir bağlantı seti (IP Telefon ya da Voip Modem, ihtiyaca ve tercihe göre değişkenlik gösterir) ve ücretsiz kurulum hizmetiyle hemen NetPhone'nun sağladığı A kalite ses hizmetinden ve benzersiz uygunlukta konuşma ücretlerinden faydalanarak "alo" diyebilirsiniz. 

Eğer ADSL hattınız ve bir bilgisayarınız varsa... bilgisayarınıza yükleyeceğimiz bir ücretsiz "softphone" programla, IP telefon vb aparat dahi almadan ucuz konuşma imkanından faydalanabilirsiniz. Hatta, basit softphone kullanım ve kurulumunu öğrendikten sonra dünyanın neresinde olursanız olun, her bir PC sizin için potansiyel bir telefon görevi görecek ve yurtiçi tarifelerimiz üzerinden ücretlendirilerek ucuz konuşma imkanına devam edebilmektesiniz. Bu hizmetimiz, T.Telekom'un sunduğu WIROFON hizmetine benzer özellikleri taşımaktadır.

En önemli özellik ise, ister bireysel ister kurumsal olsun, iki NetPhone kullanıcı hesabı, kullanıcılar dünyanın neresinde olursa olsun kendi aralarında sınırsız ve süre kısıtlaması olmaksızın ücretsiz görüşme imkanından faydalanabiliyor. Şimdi böyle bir şeyin imkanı yok! diyeceksiniz ama NetPhone size imkansızı sunuyor. Daha doğrusu, NetPhone kendi altyapısına yaptığı yatırımın maliyetini siz değerli kullanıcı ve abonelerine yansıtmıyor. Kendi altyapısı içinde, kendisine ekstra bir maliyet oluşturmayan NetPhone kullanıcıları arasındaki görüşmelerden ücret almayarak bu avantajı NetPhone kullanıcılarına sunuyor.

Üstelik tüm bu hizmetler için, hiç bir taahhütte bulunmanıza, aktivasyon ücreti ödemenize ya da sabit ücret ödemenize dahi gerek kalmadan kavuşacaksınız. Tek yapmanız gereken www.netphone.com.tr web sitemizi ziyaret ederek "bayilik başvuru" formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlerle irtibata geçerek, üyelik aktivasyon işlemini ücretsiz olarak sağlayacak ve dakikalar içinde size "netphone" sistemi üzerinden alo demenizi sağlayacaktır.

Hem kendinize hem de sevdiklerinize açacağınız kullanıcı hesabı/üyelik/abonelik işlemiyle, sevdiklerinizle sınırsız ve süresiz görüşme yapabilir. Diğer telefon aramalarınızda ise, aşağıdaki tablolarda yeralan avantajlı ve saniye bazlı görüşme ücretlerinden faydalanarak telefon maliyetlerinizde %90'a varan ölçülerde indirim elde edebilirsiniz. 

Sistemimiz, "ön ödemeli" kredi yükleme sistemi şeklinde çalışmakta olup, ses ve hizmet kalitesinin denenmesi amacıyla, 5 TL - 10 TL vb küçük miktarda ön ödeme yaparak dahi ses hizmetimizin kalitesini test edebilirsiniz. Başvuru yapmaktan ya da müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurmaktan çekinmeyin!

parça kontörEvimde ya da işyerimde sabit bir iletişim hattım olsun, bu sebeple IP telefon ya da Linksys Marka Voip Modem Adaptör satın almayı düşünüyorsanız, bunun yerine piyasa da fiyatları 150 TL ile 250 TL arasında satışa sunulan bu ürünleri, 250 TL kredi yükleyen her kullanıcıya ücretsiz veriyoruz.

Çok yakında! Sabit telefon numaranızı da NetPhone'a taşıyarak, aynı telefon numaranız üzerinden NetPhone abonesi olacak, çağrı başlatma hizmetimiz yanısıra NetPhone üzerinden çağrı alma hizmetini de kavuşacaksınız, bu sayede hizmet aldığınız diğer Telekom operatörüyle tüm bağınız sona ereceğinden sabit ücret ödeme ve yüksek telefon faturalarından kaynaklı tüm sıkıntılarınız da sona erecektir. Abonelik geçişine yönelik duyuru ve kampanyalarımızı takip ediniz!  

...b) Kurumsal işletmelere yönelik çağrı başlatma hizmeti

Tüm dünya'da maliyetlerini aşağıya çekebilen ve etkin iletişim metodlarını tercih eden işletmelerin ayakta durabildiği ve gerekli rekabet avantajını sağlayarak rakiplerinden ayrıştığı bir süreci yaşıyoruz. İster Türkiye'de yerleşik bir firma olun, isterseniz dünyanın herhangi başka bir coğrasında hizmet verin ya da her bir ofisiniz ya da müşteriniz dünyanın başka bir coğrafyasında konumlanmış olsun, NetPhone Kurumsal Abonesi olarak, gerek kendi çalışanlarınız arasında gerekse diğer NetPhone kullanıcıları arasında sınırsız ve süresiz görüşme imkanına kavuşursunuz. 

Kurumsal tarifeler hakkında bilgi almak, işletmenize özel çözümler ve kampanya tekliflerimiz için Müşteri Temsilcilerimiz ile mutlaka irtibat kurunuz.  

...c) Mini - callshop ve Call Shop işletmelere yönelik çağrı başlatma - ses hizmetleri

parca kontor Türkiye'nin dört bir köşesindeki "call shop - arama ofisleri" NetPhone kalitesini tercih ediyor. Call shop'lara özel kampanyalar, tarifeler, kurulum ve NetPhone'a dönüşüm teklifleri almak için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz.

 

...d) Çağrı Merkezlerine yönelik çağrı başlatma hizmetleri

  parça kontör bayilik Çağrı merkezlerine (call center) yönelik CRM çözümleri, özel tarifeler, call center kurulum, NetPhone'a dönüşüm ve özel kampanya teklifimizi almak için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz.

 

...e) Toptan Trafik ve Ara Bağlantı Hizmetleri

Yurtiçi ve dünya genelinde yapılan çok özel ara bağlantı anlaşmalarımız sayesinde, STH işletmelere ve diğer operatörlere yönelik toptan trafik ve ses hizmetleri. Toptan trafik tarifeleri için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Çok Yakında!

1- Kıbrıs'la ucuz konuşma başlıyor.

2- Kıbrıs'lılar Türkiye ve tüm dünya ile ucuza konuşacak.

3- "NetPhone Mobile" sanal arama kartlarımız pek yakında satışa sunuyoruz. Bu sayede NetPhone Mobile sanal arama kartı kredisini cep telefonuna yükleten aboneler tüm tünya ile çok uygun fiyatlara görüşebilecektir. 

call shop bayilik     ucuz voip     ucuz görüşme     indirimli konuşma     voip bayilik    ucuz arama     callshop     voip telefon    

internet telefonu     voip

parça kontör

 

 

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
EKONTOR Parça Kontör Merkezi © 2008

teknografi V.1
kontör parça kontör parça kontör bayilik kontör yükleme