.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0212 441 05 05 - 0532 292 33 81
 12 Yillik Tecrube... Netten Bilgi Dagitim Hizmetleri Ltd.Sti.
 
 
 Haberler
kontor,parça kontör,toplu sms,toplusms,toplu sms yolla,ucuz toplu sms,toplu sms iş ortaklığı,toplu sms gönder,sms,ucuz sms,kontör,okullara sms,derneklere sms,firma sms,isimli sms,isimsiz sms,başlıklı sms,başlıksız sms,originatörlü sms,turkcell sms,avea sms,her yöne sms,vodafone sms,sms programı,kontür,sms paketi,sms paketi satın al,toptan sms,reklam sms,hedefli sms
Haber ve Duyurular
TOPLU SMS İŞ ORTAKLIĞI
toplu sms yolla

Toplu SMS ve hedefli reklam pazarında faaliyete geçen www.toplusms.com.tr kısa sürede sektörde öncü konuma ulaşmıştır. Sizlerde, ister kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik ister işletmenizin kampanya, duyuru, tanıtım ve hedefli reklam çalışmalarını web sitemiz üzerinden, 7/24 online, gelişmiş alt yapı, geniş raporlama seçenekleri ve ucuz toplu sms fiyatlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Sizlerde, anında toplu sms sisteminden ücretsiz üyelik alabilir ve anında sms göndermeye başlayabilirsiniz.

Ülke genelinde, bir çok ticari işletme müşterilerine en kısa yoldan ve uygun maliyetlerle ulaşmak için TopluSMS sistemlerini kullanmaktadır. Benzer şekilde tüm özel okullar, dershaneler, dernekler, vakıflar, apartman ve site yöneticilikleri artık TopluSMS sistemleri kullanarak müşteri, üye ve velilere çok kolaylıkla ulaşabilmektedir. Sizlerde farkındalığı ve ülke genelinde kullanımı artan TopluSMS uygulamalarını değerlendirmek istiyorsanız, iş ortalığı programına katılabilir ya da toplu sms üyemiz olarak toplu sms ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Ekontör 7/24, şimdi elindeki bu TopluSMS alt yapısını, siz değerli iş ortaklarımız ile paylaşmak istiyor. Bende, kendi çevremde Toplu SMS pazarlamak istiyorum diyorsanız, hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurarak TopluSMS işortaklığı programımıza dahil olabilir ve sisteme kazandırdığınız üyelerin toplu sms gönderimlerinden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz. Başlıksız SMS gönderimlerinde %20, Başlıklı (Originatörlü) SMS gönderimlerinde %5 oranında kazanç sistemine sahip olmak için hemen Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz.

Toplu SMS

 

toplu sms yolla 

parça kontör yolla

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
EKONTOR Parça Kontör Merkezi © 2008

teknografi V.1
kontör parça kontör parça kontör bayilik kontör yükleme