.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0212 441 05 05 - 0532 292 33 81
 12 Yillik Tecrube... Netten Bilgi Dagitim Hizmetleri Ltd.Sti.
 
 
 Haberler
kontor,parça kontör,turkcell kontör,online kontör,turkcell parça kontör,kontör yükleme,kontör satışı,kontör bayilik,tl yükle,kontür,toptan kontor,turkcell online,ucuz kontör,tl kredi yukle,turkcell kontör yükle,netkontor,webkontor,parcakontor
Haber ve Duyurular
TURKCELL KONTÖR SATIŞI
turkcell

Ekontör 7/24, online kontör satış sistemi üzerinden Turkcell TL kontör paketlerini 7/24 yükleme ve satış hizmeti verebilirsiniz. Sistemimizde hali hazırda, Turkcell'in satışa sunmuş olduğu, 7 TL, 12 TL, 14 TL, 20 TL, 30 TL, 50 TL, 95 TL ve 180 TL kontör paketlerini online yüklemesini çok cazip toptan alış fiyatları ile yapabilirsiniz.

Sistemimizde ayrıca, Turkcell'in satışa sunmuş olduğu, bilgisayardan ve cepten internet paketleri, Turkcell SMS paketleri, Turkcell NAR konuşma paketlerini online satın alabileceğiniz yükleme panellerimizde hizmetinizdedir. Detay bilgi için lütfen ilgili haber sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Gelişmiş teknolojik alt yapısı sayesinde, kontor gönderim süreleri saniyelerle ölçülecek derecede kısalmıştır. Sizlerde sayısı 5.000'i aşan mutlu Ekontor 7/24 bayisi arasında yerinizi alın ve işyerinizde kontor satısına başlayın ve gerçek zamanlı kontor yukleme keyfini yaşayın.

 

turkcell kontor   turkcell parca kontor   parça kontör  

kontör

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
EKONTOR Parça Kontör Merkezi © 2008

teknografi V.1
kontör parça kontör parça kontör bayilik kontör yükleme