Ekontor 7/24 | Online Kontör Sistemi - Parça Kontör - Turkcell Avea Vodafone Kontor - Parca Kontor Bayilik - Ucuz Kontor - Toptan Kontor - Kontör Yükleme - Kontür
EKONTÖR 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0212 441 05 05 - 0532 292 33 81
admin@ekontor.net
 Bayimiz Olun

Güvenlik Uyarılarımız

 

parça kontör

Değerli Bayilerimiz,

Bilişim ve bilgisayar çağının yaşandığı günümüzde, bu teknolojik ürünleri bilinçli kullanma gereği son derece önemlidir. Teknoloji gelişirken, bilgisayar korsanları, sanal ortamda faaliyet gösteren dolandırıcılar her geçen gün çok farklı yöntemler geliştirmekte ve bilinçli davranmayan bilgisayar kullanıcılarına çok kolaylıkla zarar verebilmektedirler. Mağduriyet yaşamamak için lütfen bu uyarımızı dikkatle uygulayınız!

1- Ekontör 7/24 çalışanları, hiç bir koşulda MSN, telefon vb yollarla size ait kullanıcı adı ve şifrenizi sormaz. Hiç bir aşamada buna gerek duyulmamaktadır. Sizden şifre ya da kullanıcı adınızın talep edilmesi durumunda doğrudan, ilgili görüşmeyi sonlandırarak (212) 441 72 72 numaradan şirket yetkililerimizi bilgilendiriniz.

2- Resmi web sitelerinin isimlerine benzeyen, temelinde kullanıcının göz yanılmasına ya da klavye de yanlış bir tuşa basılması neticesinde erişilen, ya da arama motorlarına reklam parası ödeyerek üst sırada görünen sahte web sitelerine ulaşmanız halinde, 'oltaya takılma - fishing' tabir edilen yöntemle kullanıcı adı ve şifre avı yapan dolandırıcılar zaman zaman ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple, sistemimizi kullanırken, web sayfamızı 'SIK KULLANILANLARA EKLEMENİZİ' ve sitemize erişim sağlarken bu link üzerinden web sayfamızı açmanız ek bir tedbir olarak önerilmektedir.

3- Ekontör sistemini kullanırken, bağlı olduğunuz Internet Servis Sağlayıcı (Ttnet vb) firmadan aylık 3 TL ödeyerek statik IP alınız ve bu IP'yi sistemimize tanımlatınız. Aksi halde, şifrenizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi halinde mağduriyet yaşamanız büyük olaşılık dahilindedir. Statik IP kullanarak başka bilgisayarlardan sisteme erişim imkansız hale gelecektir.

4- Şifrenizi kimseyle paylaşmayınız, 3.şahısların tahmin edebileceği ardışık sayılar, doğum tarihi vb kolay şifreler seçmeyiniz ve belirli aralıklarla şifrenizi değiştiriniz.

5- Bilgisayarınızda güncel bir virüs tarama programı kullanınız.

6- İnternet ve mail ortamında dolaşan resim ve dosyaların çoğunda virüs vs eklidir. Tanımadığınız kişilerden gelen epostalara itibar etmeyiniz, hiç bir şekilde açmayınız. Tanıdığınızı düşündüğünüz ve güvenilir bulduğunuz dosyaları dahi virüs taramasından geçirmeden açmayınız.

Ekontör 7/24 Yönetimi

 

 

parça kontör

 
Copyright © 2013 - EKONTOR Parça Kontör Merkezi
  KULLANIM ŞARTLARI
  GİZLİLİK
  tasarım ve programlama